15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Els van Westerloo (1945), keramisch figuur ingekapseld in gewoven mand, 1975
gemonogrammeerd EW en gedateerd 1975 en met etiket J.W.N. van Achterberg. (mandwerk met beschadigingen)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 280
Hammer Price: € 280