15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Hans de Jong (1932), ontwerp tekening, fabeldier, 1962,
gemonogrammeerd en gedateerd 62.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220