Els van Westerloo (1945), keramisch figuur ingekapseld in gewoven mand, 1975
gemonogrammeerd EW en gedateerd 1975 en met etiket J.W.N. van Achterberg. (mandwerk met beschadigingen)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: