15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Ben Oldenhof (1955), zwart geglazuurd vierkant schaaltje,
gesigneerd, en met collectie sticker nr. 1143.
h. 3,5 cm. l. x b. 11 x 11 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 60 - € 80
:
Hamerprijs:
Overboden