Wit geglazuurde architecturale vaas, in de manier van Jan van der Vaart,
onduidelijk gemonogrammeerd en gedateerd '71.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 100 - € 150
Hamerprijs: