15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Plazuid, Zuid Holland Gouda, stel wit plateel boekensteunen, circa 1925,
onderzijde met fabrieks merk. (beide beelden met craquelé, beide beelden met chip aan voetrand, het hoge beeld met restauratie rondom nek.)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 150 - € 250
Current bid: € 150
Hammer Price: € 150