15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Societé Céramique, keramische pot, 'mobilisatie 1914',
aan drie zijde met soldaten een zijde met tekst. Gemerkt met fabrieksmerk. (haarlijn en deksel manco)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 30 - € 60
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30