Catalogusnummer: 2581
Plazuid, Zuid Holland Gouda, stel wit plateel boekensteunen, circa 1925,

onderzijde met fabrieks merk. (beide beelden met craquelé, beide beelden met chip aan voetrand, het hoge beeld met restauratie rondom nek.)

h. 18,5-28 cm.

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: