Societé Céramique, keramische pot, 'mobilisatie 1914',
aan drie zijde met soldaten een zijde met tekst. Gemerkt met fabrieksmerk. (haarlijn en deksel manco)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 30 - € 60
Hamerprijs: