15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20e Eeuwse toegepaste kunst
Groen geglazuurde dekselpot, deksel met blauwe applique,
niet gesigneerd, met etiket van Achterbergh collectie.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 50 - € 70
:
Hamerprijs:
Overboden