Lily ter Kuile-Nypels, keramisch vormstuk 'flatneurose',
gemonogrammeerd en gedateerd '61, afgebeeld '1959 Pottenkijker 1969' blz 48. (linksboven een hangende kraal los)
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Taxatie: € 200 - € 400
Hamerprijs: