Friso ten Holt (1921-1997)
doek, gesign. r.o., '62, 55 x 71 cm.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 525
Hamerprijs: € 525