Catalogusnummer: 6512
Edith Pijpers (1886-1963)

Bosgezicht

doek, ongesign., herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede, 48,4 x 37,7 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 440
Hamerprijs: € 440

Hamerprijs: € 440