Lalique, paar persglazen en gesatineerde boekensteunen, 'Hirondelles', tweede helft 20e eeuw
Gesigneerd onderzijde [Lalique France] [chip onderzijde]
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: