Catalogusnummer: 2622
Lalique, persglazen tazza 'Nogent', 2e helft 20e eeuw

Onderzijde gesigneerd [Lalique France]

h. 8 cm, diam. 14 cm

Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: