Catalogusnummer: 2623
Lalique, drie persglazen vaasjes, waaronder [Elisabeth] vaas, 2e helft 20e eeuw. Allen gesigneerd Lalique France
h. 11,5-13,5 cm
Taxatie: € 150 - € 250
Hamerprijs: