24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1550-1619 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1659
China, zes verschillende blauw-witte gemberpotten, 19e-20e eeuw,

(enkele beschadigingen)

h. 9-16 cm

[6]

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 80
Hamerprijs: € 80

Hamerprijs: € 80