24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1550-1619 - Crockery
Catalogue number: 1660
China, vijf verschillende porseleinen gemberpotten, 19e-20e eeuw,

twee met prunus op ijs decoratie, een blauw-wit met figuren, een ijzerrood met bloemenranken en een famille verte met jongetjes (beschadigingen en reparatie)

h. 11,5-22 cm

[5]

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220

Hammer price: € 220