24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1550-1619 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1661
China, vierdelig porseleinen kaststel, 20e eeuw,

bestaande uit een set van drie balustervazen en een trompetvaas, elk gedecoreerd met een wapenschild omgeven door bloemen (verschillende beschadigingen en reparaties)

h. 15-18,5 cm

[4]

Taxatie: € 60 - € 80
Huidig bod: € 10
Hamerprijs: € 10

Hamerprijs: € 10