24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1550-1619 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1662
Japan, collectie aardewerken theepotten en vazen, 20e eeuw,

twee theepotten in de vorm van een kwartel, een gemarmerde theepot, twee diverse theepotten en twee diverse vazen (diverse beschadigingen)

h. 6-21,5 cm

[7]

Taxatie: € 60 - € 100
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20