24e zitting - Woensdag 15 mei 19:00 uur: 1571-1699 - Serviesgoed
Catalogusnummer: 1659
China, zes verschillende blauw-witte gemberpotten, 19e-20e eeuw,
(enkele beschadigingen)
h. 9-16 cm
[6]
Taxatie: € 80 - € 120
Hamerprijs: