Japan, collectie aardewerken theepotten en vazen, 20e eeuw,
twee theepotten in de vorm van een kwartel, een gemarmerde theepot, twee diverse theepotten en twee diverse vazen (diverse beschadigingen)
Taxatie: € 60 - € 100
Hamerprijs: