Jan Jacob Spohler (1811-1866)
Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Estimate: € 1,000 - € 1,500
Current bid: € 2,200
Hammer Price: € 2,200