Anton Mauve (1838-1888)
Vrouw doet de was naast een boerderij in de sneeuw
paneel, gesigneerd AM l.o., 22,5 x 17 cm.
Estimate: € 800 - € 1,400
Current bid: € 2,200
Hammer Price: € 2,200