Jan Jacob Spohler (1811-1866)
Schaatsers op een bevroren vaart bij een molen
paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 21,5 x 30 cm.
Taxatie: € 1.000 - € 1.500
Hamerprijs: