14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2355
Frankrijk, eikenhouten en polychroom geschilderd sculptuur, madonna met kind, 17e eeuw;

Uitgevoerd met vlak gestoken achterzijde. figuur gezeten op bank.

h. 44 cm, b. 24 cm, d. 15 cm

Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: