14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Frankrijk, eikenhouten en polychroom geschilderd sculptuur, madonna met kind, 17e eeuw;
Uitgevoerd met vlak gestoken achterzijde. figuur gezeten op bank.
h. 44 cm, b. 24 cm, d. 15 cm
Taxatie: € 500 - € 800
Hamerprijs: