13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, paar blauw-wit aardewerken tabakspotten, 18e eeuw.
Gedecoreerd met een rokende Indiaan onder een tabaksplant. Eerste met opschrift 'rapee', tweede met opschrift 'toskaanse'. Onderzijden gemerkt met drie klokken. Met koperen deksels. (beschadigingen, restauraties, frits)
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 700
Hammer Price: € 700