13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Delft, paar blauw-wit aardewerken tabakspotten, 18e eeuw. Paar Delftse tabakspotten
Een met opschrift 'St Vincent' en gemerkt VDuijn, een met opschrift N2 St Omer. Met koperen deksels (Eerste met beschadigingen, tweede compleet hersteld).
Estimate: € 300 - € 500
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200