15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Luigi Amati (geb 1940), terracotta sculptuur, 1972;
Voorstellende gestileerde zittende vrouw. Onderzijde gemerkt Utrecht, Amati en gedateerd 1972.
Estimate: € 400 - € 600
Current bid: € 400
Hammer Price: € 400