15e zitting - Woensdag 8 mei 19:00 uur: 2550-2734 - 20th Century Applied arts
Graham Burr (1929-2003), keramisch sculptuur, 'flatform'
bovenzijde met sleuf, gemonogrammeerd en met etiket van Achterbergh collectie
h. 37,5 cm. b. 27 cm. d. 5 cm.
Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140