Catalogusnummer: 2594
Luigi Amati (geb 1940), terracotta sculptuur, 1972;

Voorstellende gestileerde zittende vrouw. Onderzijde gemerkt Utrecht, Amati en gedateerd 1972.

h. 47 cm

Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: