Luigi Amati (geb 1940), terracotta sculptuur, 1972;
Voorstellende gestileerde zittende vrouw. Onderzijde gemerkt Utrecht, Amati en gedateerd 1972.
Taxatie: € 400 - € 600
Hamerprijs: