Catalogusnummer: 8011
Engeland, mahoniehouten vitrinekast, Edwardian, vroeg 20e eeuw,

met twee deuren, gestoken fries en vrijstaande, deels gecanneleerde kolommen op de hoekstijlen

br. 132, h. 149, d. 40 cm

Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh

Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160