13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Catalogue number: 1717
Italië, majolica vaas, 19e eeuw

Uitgevoerd als fleur de lis met drie openingen. Onderzijde gemerkt AV.

h. 36 cm b. 21 cm

Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht

Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70

Hammer price: € 70