13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Italië, majolica vaas, 19e eeuw
Uitgevoerd als fleur de lis met drie openingen. Onderzijde gemerkt AV.
Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht
Estimate: € 80 - € 120
Current bid: € 70
Hammer Price: € 70