13e zitting - Woensdag 8 mei 10:00 uur: 1700-1831 - European porcelain, ceramics, glassware
Duitsland, veertien polychroom geschilderde porseleinen bloemenmeisjes, 19e eeuw
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 140
Hammer Price: € 140