Catalogusnummer: 6860
Kees Verwey (1900-1995)
Bloemen
aquarel, gesign. l.o., '79, herkomst: Kunsthandel Ligthart, 2010, 50 x 40 cm.
Taxatie: € 700 - € 900
Hamerprijs: