: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 6158
Henk Henriet, houtsnede
hierbij tekening gesigneerd van Vliet
Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50
Hamerprijs:
€ 50