14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Houten opengewerkt en polychroom geschilderd fragment van Christus aan het kruis, 19e eeuw,
geflankeerd door twee figuren.
Estimate: € 100 - € 200
Current bid: € 30
Hammer Price: € 30