14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Italie, gestoken notenhouten sculptuur voorstellende Madonna, 18e eeuw. met resten van polychromie, glazen ogen.
Met resten van polychromie, glazen ogen. Hierbij een gestoken houten sculptuur van Maria.
Estimate: € 200 - € 300
Current bid: € 200
Hammer Price: € 200