14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435- Icons and Religious Art
Spanje, gestoken houten madonna op de maansikkel, 17e/18e eeuw.
Met latoenkoperen kroon, geheel staande op met rood fluweel beklede voet.
Estimate: € 200 - € 400
Current bid: € 220
Hammer Price: € 220