14e zitting - Woensdag 8 mei 13:00 uur: 2350-2435 - Ikonen en religieuze kunst
Catalogusnummer: 2409
Houten opengewerkt en polychroom geschilderd fragment van Christus aan het kruis, 19e eeuw,
geflankeerd door twee figuren.
h. 19 cm, b. 19 cm
Taxatie: € 100 - € 200
Hamerprijs: