6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)
IJsvermaak op een plas, een stad in de verte
paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.
Taxatie: € 8.000 - € 14.000
:
Hamerprijs:
Overboden