6e zitting - Donderdag 2 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 6425
update-catalogue
Toegeschreven aan Andreas Schelfhout (1787-1870)

IJsvermaak op een plas, een stad in de verte

paneel, gesign. l.o., 38 x 46 cm.

[1

Taxatie: € 8.000 - € 14.000
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden

Bied
Totaal incl. kosten: €