8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7300-7353 - Perzische tapijten
Catalogusnummer: 7353
Frankrijk, twee kussen bekleed met Aubusson fragmenten, 18e/19e eeuw;
Met voorstelling van bloemen. (beschadigingen).
h. 50 cm, b. 55 cm
Taxatie: € 200 - € 300
Hamerprijs: