8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendulette, 19e eeuw
Uurwerk uitgevoerd met escapement, wit emaillen wijzerplaat, Breguet wijzers. De kast uitgevoerd met een personificatie van America naast een katoenbaal en anker. [anker met afgebroken punt]
h. 18 cm, b. 14 cm, d. 6 cm.
Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975