8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendule onder ovale glazen stolp, 19e eeuw
Uurwerk uitgevoerd met gaand en slagwerk op bel. De kast bekroond door een jager met fazant. Wit emaillen wijzerplaat met Romeinse cijfers.
h. 36 cm, b. 26 cm, d. 10 cm.
Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360