8e zitting - Vrijdag 3 mei 10:00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7801
Frankrijk, vuurvergulde bronzen pendulette, 19e eeuw

Uurwerk uitgevoerd met escapement, wit emaillen wijzerplaat, Breguet wijzers. De kast uitgevoerd met een personificatie van America naast een katoenbaal en anker. [anker met afgebroken punt]

h. 18 cm, b. 14 cm, d. 6 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975