Eugene Brands (1913-2002)
'Between black and white'
gouache, gesign. l.o., verso titel, signatuur en genummerd 8482, II XI '88-1, herkomst: Galerie Mia Joosten, 26 x 38 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.400
Huidig bod: € 1.100
Hamerprijs: € 1.100