7e zitting - Donderdag 2 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Eugene Brands (1913-2002)
gouache, gesign. verso, genummerd 9083, 1990, herkomst: Galerie Mia Joosten, 49 x 59 cm.
Estimate: € 800 - € 1,500
Current bid: € 1,500
Hammer Price: € 1,500