Eugene Brands (1913-2002)
gouache, gesign. verso, genummerd 9083, 1990, herkomst: Galerie Mia Joosten, 49 x 59 cm.
Taxatie: € 800 - € 1.500
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500