020-6220447
info@dezwaan.nl
Login
Mijn account
Registreren
english
Kopen
Verkopen
Online catalogus
Over ons
Contact
<
>
5e zitting - Donderdag 2 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Terug naar het overzicht
Catalogusnummer: 6165
Edmond de Meulenaere (1884-1963)
Haven
doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm.
[1]
Taxatie: € 80 - € 140
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100
Hamerprijs:
€ 100
Overboden