Howard Hodgkin (1932-2017)
litho, niet ingelijst, gesigneerd met initialen, 46/50, 29 x 42 cm.
etching and aquatint in colours, signed HH, 46/50, unframed
Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 875
Hamerprijs: € 875